fallas 2016

Nochevieja 2016

Tal y cómo se ha informado en Junta General, este año celebraremos la Nochevieja 2016 en el Casal.

La lista para apuntarse está en el Tablón de anuncios del Casal.
menu nochevieja

Para cualquier duda o consulta, puedes dirigirte a D. Ignacio Palao Gómez

Proclamación Infantil

El próximo sábado, día 22 de Octubre, tendrá lugar el acto de Proclamación de nuestra Fallera Mayor Infantil, Inés García Monllor y nuestro Presidente Infantil, Hugo García Herrero.

El acto dará comienzo a las 20’00 h.

ineshugo

Programa festejos Fallas 2016

5 de Març, Dissabte A les 10:00 h. Arreplegà pel nostre barri i en acabar menjarem a escot en el casal.
A les 18:00 anirem a vore l’Exposició del Ninot.

6 de Març, Dumenge Fira Infantil des de les 12:00 fins a les 14:00h. i per la vesprada de 16:00 a 18:00h. Al migdia la comissió infantil gojarà d’un menjar oferit per la seua Fallera Major Infantil Irene Tarín Pérez i el seu President Infantil Javier Dolz Hernández. En finalisar els infantils, menjarem els majors a escot i començaran els Campeonats de Truc, Dominó i Parchís.

8 de Març, Dimarts Montage de la nostra Carpa des del matí en l’ajuda de tota la comissió.

9 i 10 de Març A les 21:00 h. continuaran els Campeonats de Truc, Dominó i Parchís.

11 de Març, Divendres A les 21:00h. Inauguració del Parador Faller, soparem d’entrepà i tindrà lloc l’última reunió de l’eixercici.

12 de Març, Dissabte A les 11:00h. apertura de barres i Tastada de vins i cerveses “Quint i tapa”.
A les 12:00h. Balls al carrer oferits pels membres de la nostra comissió i la Societat Musical d’Alboraya.
A les 13:00h. Acte en la nostra agrupació, on la mateixa nos farà entrega d’un recort commemoratiu del nostre 50 aniversari al mateix temps que oferirem als seus representants el nostre distintiu.
A les 14:00h. Torrada jagant d’embotit per a tots.
A les 21:00h. Sopar homenage als nostres Fallers d’Honor en el nostre parador Faller en fi de festa.
A les 23:30h. Actuació de l’espectacular orquesta “REVOLUCIÓN” en la nostra zona de fòcs.

13 de Març, Dumenge A les 12:00h. començarà el concurs de Paelles per a tota la comissió.
A les 17:00h. es celebrarà la final dels Campeonats de Truc, Dominó i Parchís.

14 de Març, Dilluns A les 17:30h. quedarem per a anar en autobús a arreplegar el nostre ninot Infantil a l’Exposició.
A les 21:00h. la comissió infantil gojarà del Sopar de la Plantà oferida per la seua Fallera Major Infantil Irene Tarín Pérez i el seu President Infantil Javier Dolz Hernández.
A les 00:00h. Recorregut en autobús per a vore les Falles de Valéncia.

15 de Març, Dimarts A les 9:00h. esperarem al jurat de nostra Falla Infantil.
A les 10:30h. Chocolatà i activitats per als nostres infantils.

Per la vesprada quedarem per a anar a arreplegar el Ninot de la Falla Gran.

A les 21:00h. Sopar de la Plantà en el nostre parador faller.
A les 23:30h. Actuarà l’aclamada i esperada orquesta “EUFÓRIA” en la nostra zona de fòcs.

16 de Març, Dimecres A les 7:45h. Quedarem per a acodir a la despertà que celebra la nostra agrupació en la plaça de Maximilià Thous.

A les 9:00h. Esperarem al jurat de nostra Falla Gran.
A les 12:00h. Classe de ZUMBA patrocinada pel Gimnasi ALTAFIT.

A les 14:00h. Dinar per a tota la comissió, tant chiquets com majors.
A les 16:30h. Anirem tots junts a l’Arreplegà de premis Infantils.

A les 21:00h. Sopar d’entrepà i a continuació, en els nostres millors disfrassos, participarem en el “Rally Faller”.
Acabarem la nit en una DISCOMÒVIL oferida per la Delegació de Festejos.

17 de Març, Dijous A les 10:00h. anirem tots junts a l’Arreplegà de Premis de nostra Falla Gran.

A les 15:00h. Concentració per a anar a l’OFRENA de la nostra patrona la MARE DE DÉU DELS DESAMPARATS.

A les 21:00h. Sopar ambientat en la famosa Festa Alemana “OKTOBERFEST”.
A les 22:30h. Tota la comissió jugarem al “GRAND PRIX”, i acabarem la nit en una DISCOMÒVIL oferida per la Delegació de Festejos.

18 de Març, Divendres A les 9:30h. Recepció i desdejuni en la nostra carpa en tots els nostres invitats a l’acte d’exaltació a Maximilià Thous.

A les 11:00h. tindrà lloc l’acte d’exaltació al nostre poeta en el seu monolit commemoratiu, despuix de finalisar l’acte farem un PASSACARRERS per la nostra demarcació.

A les 14:00h. MASCLETÀ a càrrec de la Pirotècnia Élite.
A les 14:30h. PAELLA PER A TOTA LA COMISSIÓ oferida per la nostra Fallera Major Isabel Sánchez Piquer.

A les 18:00h. Cavalcata de Disfrassos en tota la comissió, tant major com a infantil.

A les 20:00h. BERENA-SOPAR per a la comissió Infantil oferida per la seua Fallera Major Infantil Irene Tarín Pérez i el seu President Infantil Javier Dolz Hernández.

A les 21:30h. SOPAR per a tota la comissió d’entrepà de magro en tomata.
A les 23:30h. Tindrà lloc l’actuació de l’ORQUESTA “BAKARA” en la nostra zona de fòcs.

19 de Març, Dissabte A les 12:00h. SANTA MISSA en honor al nostre Patró Sant Josep en el Parador Faller, en acabar tindrà lloc un PASSACARRER per la nostra demarcació.
14:00h. SUPER MASCLETÀ a càrrec de la Pirotècnia Élite.
A les 14:30h. Dinar a escot dins del nostre Parador Faller.

A les 18:00h. Animació en activitats per a tots els nostres infantils.
A les 20:30h. SOPAR DE LA CREMÀ INFANTIL.

A les 22:00h. CREMÀ de nostra Falla Infantil.

A les 22:45h. Sopar de la CREMÀ d’entrepà, en acabar de sopar, tota la comissió ARREPLEGUEM EL PARADOR FALLER que durant esta semana tantes alegries nos ha donat.

Quan nos indique l’expectacular i eficient cos de Bombers, donarem pas a la CREMÀ DE NOSTRA FALLA GRAN.

*Este programa pot patir modificacions. Per favor presteu atenció al tabló.

La Falla en las Redes

FacebookTwitter
G+RSS

50